Згода на обробку даних

Політика конфіденційності сайту

Ми визнаємо важливість конфіденційності інформації. Цей документ описує, яку особисту інформацію ми отримуємо і збираємо, коли ви користуєтеся сайтом. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть вам приймати свідомі рішення щодо наданої нам особистої інформації.

Цілі збору і обробки персональної інформації користувачів

На сторінці є можливість надіслати персональні дані. Ваша добровільна згода надіслати свої персональні дані, а також отримувати інформацію підтверджується шляхом введення вашого імені, телефону та і-мейлу у форму підписки. Ім'я використовується для особистого звернення до вас, а і-мейл і номер телефону - для дзвінків, надсилання листів та повідомлень, що містять статус вашого замовлення, новини, посилання на мультимедіа матеріали, рекламні пропозиції, пропозиції взяти участь в маркетингових дослідженнях, корисні матеріали за тематикою, а також для успішної доставки вашого замовлення.

Умови обробки та передачі третім особам

Ваші ім'я, номер телефону та і-мейл використовуються виключно з цілями, відповідними політиці конфіденційності сервісу, і зберігаються на його захищених серверах. Ваші дані ніколи, ні за яких умов не будуть передані третім особам, крім випадків, які пов'язані з виконанням вашого замовлення та вимог чинного законодавства. Персональні дані зберігаються на строк не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх збору, обробки та використання.

З метою припинення використання ваших персональних даних напишіть нам: kraina.liter@gmail.com.